موضوعات وبسایت : مطالب آشپزی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی
تست شخیصت شناسی

از بین بردن بوی گوشت مانده در یخچال

نویسنده : نادر | زمان انتشار : 24 آبان 1399 ساعت 00:51

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان از بین بردن بوی گوشت مانده در یخچال را مطالعه خواهید کرد.

تست شخیصت شناسی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

هر چه زن خانه دار خوب است، اما می توانید هر گونه مشکل مشابه رخ می دهد - در آشپزخانه و در یخچال بوی گوشت گاو بد یا گوشت خوک. چگونه برای خلاص شدن از بوی گوشت خلاص شوید؟

اول، بازرسی یخچال و فریزر برای پیدا کردن محصول آسیب دیده و آن را به دقت مطالعه کنید. شاید وضعیت را اصلاح است. به عنوان مثال، در یخچال و فریزر گوشت فقط قدیمی است. چگونه برای خلاص شدن از بوی خلاص شوید؟

ابزار

اگر گوشت فاسد نیست، فقط قدیمی و بد بو است، شما می توانید سعی کنید آن را طبخ، قبل از درمان. اگر فرایند پوسیدگی به تازگی آغاز شده، محصول هنوز هم می تواند ذخیره شود. راه های مختلفی برای خلاص شدن از بوی نامطبوع از گوشت خلاص وجود دارد:

- شما می توانید محصول در شراب قرمز را marinate، اضافه کردن انواع ادویه جات ترشی جات قوی بو - آویشن، رزماری، سس گوجه فرنگی، ریحان؛

- مانع بد بوی هر خردل. ممکن است که به کت با یک تکه گوشت، آن را برای چند ساعت.

- نیز کاملا از بین می برد بوی سیر. آنها می توانند گوشت مالش؛

- کمک بزرگی برای از بین بردن بوی نامطبوع در گوشت شور قوی یا آب انار؛

- محصول را می توان در شیر به مدت دو ساعت خیس، تکرار این روش یک یا دو بار؛

- جوشانده سرد بابونه با کمی شکر. لازم است برای قرار دادن گوشت های قدیمی به مدت نیم ساعت. این روش کمک خواهد کرد برای از بین بردن بوی.

پس از استفاده از تمام اب نمک که سرکه و شراب و ادویه بان زده و گوشت ماهی را دران می خوابانند، گوشت باید به طور کامل در آب سرد و بسیار سرخ شستشو داده شد. با این حال، در صورتی که محصول ناامیدانه ناقص است، بهتر است تا آن را خطر. پس از عملیات حرارتی در این مورد کمکی نمی کند. گوشت محصول فاسد شدنی است، تحت عمل مخرب سریع باکتری های فاسد کننده. قدیمی، البته، خوب به غذا خوردن.

اگر بوی در ظروف ...

Teperpogovorim در مورد چگونه برای خلاص شدن از بوی گوشت در هیئت مدیره برش یا چاقو خلاص شوید؟ برای این کار به درمان آنها را با آب گرم و مواد شوینده و یا نوشابه ضروری است. آن را با نابودی بوهای نامطبوع ماشین ظرفشویی عهده.

اگر شما در یخچال و فریزر بوی ...

و چگونه برای خلاص شدن از بوی گوشت، است که در یخچال و فریزر جذب خلاص شوید؟

خوب به یک ابزار ساده است که به سرعت از بین می برد هر گونه بوی unappetizing در یخچال و فریزر. شما باید به یک بشقاب یا یک لیمو قطعه قطعه و یا نارنجی، یا با دانه های قهوه و قهوه تازه زمین قرار داده است. این عهده خوبی با بوی یک جوش شیرین ساده است. آن را در یک ظرف باز در یخچال برای چند روز قرار داده است. این شامل همه طعم غیر اصلی. شما می توانید دستمال مرطوب تجاری است که جذب بو خرید، و آنها را در یخچال و فریزر.

راه های بیشتر کارآمد

اگر نتیجه از بودجه را نمی، ما باید به اقدامات جدی تر است.

اول، شما نیاز به قطع یخچال و فریزر. سپس آن را بشویید. به منظور به طور موثر حذف بو ، چندین روش مختلف ثابت وجود دارد:

- راه حل هر گونه مواد شوینده است که در آشپزخانه استفاده می شود؛

- راه حل از آب لیمو در آب به نسبت 1: 1؛

- محلول سود - آماده سازی یک جفت قاشق غذاخوری جوش شیرین و لیتر آب گرم.

یخچال و فریزر خسته به طور کامل توسط هر یک از راه حل های بالا شسته شده، دیوار خشک پاک کرد. تنها پس از آن دستگاه را می توان به شبکه ها و محصول مربوطه متصل می شود.

به نظر می رسد همه چیز به درستی انجام می شود، اما هنوز هم بوی نامطبوع در هوا. چگونه برای خلاص شدن از بوی گوشت فاسد خلاص را به عجله؟

لیمو (پوست و آب) می تواند کمک!

احتمالا، محصول به شدت وخیم شده است و به طور کامل توسط بوی داخل یخچال و فریزر اشباع شده است. از این رو، لازم است به استفاده از وسایل شدید. یکی از آنها این است که راه حل از آب و پوست یک لیمو و آب است. این راه حل لازم را برای گرما و گرم در یخچال و فریزر است.

سپس دستگاه را برای 5-10 دقیقه بسته شده است. در طول این زمان، بر در و دیوار از ذرات پلاک پیوستن مواد غذایی، و گوشت احتمالا فاسد، که منتشر می کنند بوی بد شروع به نرم شدن. سپس او به آرامی محلول سود بشوید. به منظور افزایش اثر می تواند دیوار یخچال و فریزر در حال حاضر خشک پاک نوشابه خشک پاشیده در اسفنج.

آمونیوم SAL

اگر گوشت فاسد، چگونه به خلاص شدن از بوی خلاص شوید؟ همانطور که به خوبی محلول آمونیاک کمک می کند. این نه تنها طعم تاثیر می گذارد، بلکه باکتری. تنها چند قطره آمونیاک طول می کشد در هر لیتر آب برای شستن یخچال. اما پس از آن روز باید آن را پخش می شود، می توان آن را با محصول پر و درب را ببندید.

شاید، شما باید با دقت تمام مواد غذایی از یخچال و فریزر را بررسی کند. بعد از تمام مواد غذایی بدون بسته بندی می تواند جذب بوی از بین بردن گوشت، آن می تواند باکتری ها است.

یخچال و فریزر باید دو بار تمیز یک ماه است. پس سوال این است که چگونه برای خلاص شدن از بوی گوشت فاسد و یا هر بوی نامطبوع دیگر، نمی خواهد ایستاد.

سینک من

همه آن را انجام داده - یخچال تمیز، محصولات برشمرده، اما بوی ناخوشایند است که هنوز هم در آشپزخانه معلق در هوا. احتمالا بوی گوشت داده تا در سینک یخ، در شیشه سیفون مایع خون، و در حال حاضر واشر - منبع این بو متعفن. چگونه برای خلاص شدن از بوی گوشت فاسد در سینک خلاص شوید؟ 3-5 لیتر - آن را به ریختن یک لیوان نوشابه در سینک بریزید و یک مقدار زیادی از آب جوش لازم است. وجود خواهد داشت یک واکنش شیمیایی. از دیوارهای لوله فاضلاب ترک ذرات پیوستن بوی چربی و گوشت از بین رفته است. سپس با آب گرم شستشو با آب پاک.

کار از بوی در اتاق خلاص

چگونه برای خلاص شدن از بوی گوشت خلاص شوید؟ این باید یک تمیز کردن جدی کنند. آن را به شستن کف با ترکیب مواد ضد عفونی کننده مواد شوینده حاوی کلر ضروری است. پس از شستن آشپزخانه باید به طور کامل پخش. دیواره های مبلمان نباید بیش از حد پاک کرد. برای این تناسب هر ظرف مواد شوینده، رقیق شده در آب. پس از همه، آن را بر روی دیوار از چربی حل و فصل، و آن را جذب بو. تمیز کردن سطح مبلمان کمک خواهد کرد تا به سرعت از بوهای نامطبوع خلاص شدن از شر.

بوی در مایکروویو

اتفاق می افتد که بوی unappetizing گوشت است که از مایکروویو. او احتمالا myta است. این انباشته شده است تعداد زیادی از ذرات مواد غذایی، که به تدریج تجزیه، ایجاد بوی ناخوشایند مقاوم در برابر. بنابراین، مایکروویو باید با استفاده از ابزار مشابه برای یخچال و فریزر شسته شود. سپس، دستگاه برش لیمو خالص قرار داده شده، قرار دادن یک ظرف را با آب گرم است در مدت سه دقیقه روشن باشد. برای جلوگیری از مشکلات بیشتر با بوی در مایکروویو، بهتر است به استفاده از در حالی که گرم کردن ظروف یک کلاه پلاستیکی خاص است.

نتیجه

حالا که می دانید چه باید بکنید اگر گوشت فاسد است. چگونه برای خلاص شدن از بوی خلاص شوید؟ به سادگی با استفاده از هر زن خانه دار تمیز کردن و یا دیگر ابزار موجود موجود است. با این حال، بهتر است به ارمغان بیاورد مورد قبل از فاجعه با فرآورده های گوشتی و مانیتور به موقع وضعیت کالا در یخچال و فریزر.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با از بین بردن بوی گوشت مانده در یخچال [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
fa.delachieve.com .
چگونه برای خلاص شدن از بوی گوشت خلاص شوید؟ راه های موثر

هر چه زن خانه دار خوب است، اما می توانید هر گونه مشکل مشابه رخ می دهد - در آشپزخانه و در یخچال بوی گوشت گاو بد یا گوشت خوک. چگونه برای خلاص شدن از بوی گوشت ... ادامه...


namnak.com .
رفع هر بوی بدی از یخچال فریزر با 9 ترفند فوری - نمناک

از بین بردن بوی بد یخچال و ترفندهای ازبین بردن بوی بد یخچال و جلوگیری از بوی ... بعضی اوقات یخچال بوی بدی می دهد حتی اگر ماهی یا گوشت را فقط چند روز در آنجا نگه ... آرد جو بویی که در یخچال و یا کاسه سرامیکی یا آلومینیومی مانده را جذب می کند. ادامه...


buy-refrigerator.blog.ir .
از بین بردن بوی گوشت گندیده :: خرید و لیست قیمت یخچال فریزر

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «از بین بردن بوی گوشت گندیده» ثبت شده است ... دلیل مهم دیگر برای ایجاد بوی بد یخچال می توان به سبزیجات باقی مانده در داخل قفسه ها اشاره ... ادامه...


vazeh.com .
از بین بردن بوی گوشت فاسد شده در یخچال - vazeh.com

از بین بردن بوی گوشت فاسد شده در یخچال- اگر ديديد مرغ‌هاي داخل آب جوش، هميشه دير پخته مي‌‌شوند، از دفعه بعد، چند ساعت پيش از پخت، مر. ادامه...


www.nowaroos.com .
از بین بردن بوها... - نوعروس

Jan 23, 2015 — وقتی برگشتیم دیدیم تمام مواد داخل فریزر مثل گوشت و مرغ یخشون وا رفته و ... راه دیگر برای رفع بوی یخچال گذاشتن پودر زغال در یخچال است و برای ... ادامه...


tasnim-paper.blogfa.com .
اصول کلی فساد گوشت - تسنیم - blogfa

اصول کلی فساد گوشت: این مقاله توسط آقای سید مسعود قاسمی تهیه شده که می ... هاي بين بافتهاي پيوندي،در گوشت واز طريق خرد كردن،در گوشت چرخ كرده گسترش مي يابند. ... جدول (14-4) تعداد ميكرواورگانيسم هادر زمان پيدايش بو و مواد لزج در مواد غذايي ... كه در جنس كلستريديوم قرار دارند)،به درجه حرارتهاي بالاتر از دماي يخچال نياز دارند. ادامه...


mihannovin.ir .
رفع هر بوی بدی از یخچال فریزر با ۹ ترفند فوری - میهن نوین

Jun 13, 2020 — برای از بین بردن این بوی بد می توانید از لیمو و جوش شیرین و وانیل استفاده کنید. ... بعضی اوقات یخچال بوی بدی می دهد حتی اگر ماهی یا گوشت را فقط چند روز ... بویی که در یخچال و یا کاسه سرامیکی یا آلومینیومی مانده را جذب می کند. ادامه...


www.niksalehi.com .
از بین رفتن بوی بد یخچال به صورت فوری - نیک صالحی

Apr 11, 2019 — از بین رفتن بوی بد یخچال و روش هایی برای از بین رفتن بوی بد ... اگر یخچال شما، بو گرفته است، با انجام ۵ مرحله زیر، تمیز کردن و از بین بردن بوی آن کار آسانی است. ... بریزید و درون یخچال تمیز شده قرار دهید، تمامی بوهای بد مانده درون یخچال را جذب ... +عکس; این اسنک قارچ و گوشت خوشمزه رو عرض ۷دقیقه درست کنید! ادامه...


www.ninisite.com .
خانوما خاهشاااااااااااکمک:از بین بردن بوی خیلی بد یخچال | تبادل ...

Jun 15, 2013 — سلام ما 2هفته بود که مسافرت بودیم شوهرم چند روز بعد من اومده و موقع اومده اشتباهی برقم قطغ کرده وایییییییی حسابش ببرید دیگه امروز که رسیدیم ... ادامه...


ashnaapp.ir .
چگونه میتوان از بوی بد یخچال فریزر رهایی یافت؟ معرفی چند ...

میتوانید با چند روش ساده اما کاربری از بوی بد یخچال فریزر خود رهایی یابید. ... تعمیر ماکروویو مولینکس · تعمیر جاروبرقی مولینکس · تعمیر چرخ گوشت ... در مقالات آموزش تعمیر یخچال فریزر به شما چند نکته خیلی ساده و روان را برای از بین بردن این بو بیان ... تمام مواد باقی مانده را در یک سطل بریزید، آنها را با یخ بپوشانید و از یخچال ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر